Články o zboží

Články o zboží jsou efektivním nástrojem jak zviditelnit společnost i požadované produkty. Proto využijte této efektivní propagace a pište a zveřejňujte články o zboží.

Nové zboží > Domácnost

Domácnost

Stylové profi komínové vložky a komíny

Tags: deflektor | kominova hlavice | kominy nerez | nerezove kominy

Jestliže doma topíte kotlem, krbem nebo kamny, je k odvodu spalin nutná přítomnost komínu. Pokud váš komín potřebuje renovaci nebo jen toužíte po moderním a kvalitním řešení pro odvod spalin, jako správnou variantu zvolte nerezový komín. Tyto komíny jsou tvořeny z nerezových dílů a komponent, které pořídíte jednotlivě nebo rovnou zakoupíte kompletní nerezový komínový systém. Nerez je vysoce kvalitní materiál, díky kterému dosahují komíny životnosti minimálně třiceti let.

 

Nerezové komíny jsou určeny pro odvod spalin ze všech druhů topících materiálů. Jestli potřebujete poradit, který typ nerezového komínu je pro váš dům tou správnou volbou, oslovte specializovaného prodejce, který vám s výběrem komínu rád pomůže. Montáž nerezového komínu je pro domácího kutila snadnou záležitostí. Jestliže si ale na montáž netroufáte, při jeho koupi si můžete odbornou montáž zajistit. Komín si lze pořídit za dostupné ceny včetně komplexních služeb. Pokud dům nemá zděný komín, ale rádi byste v pokoji ucítili teplo krbových kamen, nerezový komín můžete vést z venkovní strany domu a díky nízké hmotnosti materiálu můžete komín připevnit přímo na fasádu domu.

 

Pro vyvložkování komínu, kterým odvádíte především spaliny z tuhých paliv, je vhodná žáruvzdorná nerezová vložka. Tato komínová vložka je určena pro práci ve vysokých teplotách, a tak jí nehrozí žádné poškození. Montáž vložky je velmi snadná a díky nízké hmotnosti komponent se při montáži příliš nenadřete. Nabízeny jsou například také hybridní komíny, které jsou kombinací keramického a nerezového komínu. Tento typ komínu se prezentuje těmi nejlepšími vlastnostmi. Díky tepelné izolaci je komín vysoce odolný vůči vysokým teplotám a také vlhkosti. Nerez je materiál, který není náchylný na korozi a jeho estetický vzhled nebude narušen. Dopřejte vaší domácnosti výkonný odvod spalin díky dobrému tahu nerezového komínu.

 

Bezúdržbové betonové oplocení pro pocit bezpečí

Tags: betonove ploty | okrasne ploty | oploceni | ploty

Ať už jste lidé konzervativnějšího vkusu nebo dáváte přednost extravagantním věcem, od plotu kolem vašeho domu vyžadujete pravděpodobně podobné vlastnosti. Potřebujete dostatek soukromí, ochranu vašeho majetku a také atraktivní vzhled, který bude ladit s vaším domem. Chcete-li i vy mít kolem vašeho domu originální a přitom naprosto funkční oplocení, zvolte betonový plot. Možná vás zklame, že nemá duhové zbarvení a nedisponuje ani vodotryskem, nicméně na poměry plotu je zcela unikátní díky svým vlastnostem i vzhledu. Okouzlí přitom svou jednoduchostí a elegancí určitě i ty usedlejší.

Sortiment plotů je na českém trhu velmi široký, existuje celá řada druhů betonových plotů, obecně se skládají z betonových sloupků a plotových dílců vyrobených rovněž z betonu, tyto dílce nesou různé dekory, ze kterých si můžete vybírat ten pravý právě pro vás. Nejoblíbenějším je štípaný kámen, který působí přirozeně a hodí se ke každému domu. Dále jsou vám betonové ploty k dispozici také v několika barvách, nemusíte se tedy bát šedého plotu, můžete si plot pořídit pískově žlutý nebo třeba terakotově červený. Novinkou jsou dekorované plotové sloupky, které si můžete koupit nově také v dekoru oblíbeného štípaného kamene.

Výběrem dekoru a barvy však variabilita betonového plotu zdaleka nekončí. Stále častěji si lidé nechávají stavět kolem domu betonový plot s dekorativním zakončením. Dávno minula doba obyčejných rovných plotů, dnes jsou moderní ploty zakončené do oblouku, s ozdobnou mřížkou nebo dřevěnými latěmi většinou v kontrastní barvě, aby plot opticky doplnily. Betonový-plot.net má pro vás jedinečnou nabídku dekorativních a zároveň praktických betonových plotů, které vás zaujmou na první pohled svým estetickým zpracováním a mimo to také odolností a dlouhou životností.

 

Jak vybrat správné ložní prádlo

Tags: povlečení | satenove povleceni

Jako si vybíráme potraviny v samoobsluze, tak i výběr ložního povlečení velice důkladně zvažujeme. Ložní prádlo si vybíráme podle ceny, kvality i dokonce podle komfortu.

Po několika letech se nezměnil jenom vzor, ale i materiál. Nejoblíbenější je stále bavlněné povlečení, v oblibě ale také stoupá krepové povlečení a to ze dvou důvodů, že se nemusí žehlit a po zmuchlání stále vypadá pěkně.

Skupina lidí, kteří si potrpí na luxus ve své ložnici, tak bez váhání vybírají saténové povlečení. Nevýhodou saténového povlečení je rychlé zmuchlání. Klasické saténové povlečení je podstatě bavlněný satén s lesklou úpravou a pro letní dny je neocenitelný pomocník při spánku v každé luxusní ložnici.

Před 20-ti lety se všechny povlečení zapínalo na několik knoflíků, nyní jsou povlečení prodávány i se zipem, ale nejoblíbenějším zapínáním stále zůstávají knoflíky.

Nejenom povlečení je součástí postele, ale také prostěradlo. Na trhu se objevují i sady se stejným vzorem, jako povlečení, prodávají se prostěradla na manželskou postel, jako jednotlivé nebo jako celé prostěradlo přes obě matrace. Samozřejmě k povlečení ani k prostěradlu nesmí chybět přehoz na postel, který lze koupit samostatně v obchodě s ložním prádlem nebo i u prodejců postelí.

 

Vodovodní baterie a jak najít tu vhodnou

Tags: koupelny | vodovodní baterie

Při rekonstrukci koupelny se vždy zamyslete nad výběrem koupelnové baterie, bez které se chod koupelny neobejde. Víme, že nabídka na trhu je velmi široká, a  je velmi obtížné se v tomto odvětví vyznat. Nejběžnější typy baterií vám nyní představíme v tomto článku. Vodovodní baterie jsou vyráběny v různých provedeních a také tvarech. Důraz se klade především na jejich úspornost

Baterie bychom měli vybírat podle několika hledisek. Vždy je třeba vybrat baterii, jejíž design bude ladit s naší koupelnou. Cena a kvalita jsou hlavní atributy, které udávají směr v rozhodování při koupi. Dávejte si pozor, zda je vodovodní baterie tichá a dobře se ovládá. Dlouhodobá záruka a úspora spotřeby vody jsou také vlastnosti, na které se při nákupu koupelnové baterie zaměřte.

Nejčastější materiály koupelnových baterií jsou chrom, nikl či mosaz. U broušeného chromu i leštěného niklu je hlavní předností perfektní vzhled i po mnoha letech. Dbejte na to, že materiály mají velký vliv na hygienickou nezávadnost vody tekoucí z baterie!

Podle ovládání rozdělujeme baterie kohoutkové, pákové, termostatické nebo bezdotykové. Kohoutkové baterie jsou vhodné nad vanu, kdy při jejím napouštění nemusíte nastavovat optimální poměr teplé a studené vody. Pákové baterie umožňují mnohem lepší citlivost a nastavení vody. Také jsou praktičtější než kohoutkové. Pákou nastavujete jak tlak vody, tak i teplotu vody. Bezdotykové baterie ovládáme přerušením paprsku, s přednastavenou teplotou a tlakem vody. Často na ně narážíme v restauracích, hudebních klubech apod. Jejich výhoda tkví hlavně v hygienickém hledisku a snadné obsluze. Termostatické baterie mohou oproti běžným bateriím ušetřit až 50 % vody. Automaticky směšují studenou a teplou vodu. Nastavíte požadovanou teplotu vody a baterie automaticky míchá teplou a studenou. Jsou bezpečné především pro děti, protože mají bezpečnostní pojistku.

 

 

 

Tepelné čerpadlo vzduch voda a úspory za energie

Tags: levne topeni | tepelná čerpadla | usporne vytapeni | voda | vzduch

Kdo je dobrým dodavatelem tepelného čerpadla vzduch voda?

Tepelné čerpadlo vzduch voda je inteligentním, bezpečným a úsporným systém zajišťující tepelný komfort domácností na mnoho desítek let a právě proto vyžaduje zkušeného dodavatele.

 

Správný dodavatel kvalitně poskytne svým zákazníkům

  • odborné poradenství pro výběr vhodného typu tepelného čerpadla
  • nejlepší řešení jak s ohledem na funkci, tak i s ohledem na pořizovací cenu a provozní náklady
  • přesnou montáž nejen z hlediska funkce, ale také vzhledu (kvality práce)
  • následný záruční a pozáruční servis.

 

Jak poznat kvalitní tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je pro klienta nezanedbatelnou částku, neboť se jedná o dlouhodobou investici, která má v závěru zákazníkovi ušetřit více než polovinu finančních nákladů na energie. 

Tato výsledná úspora je závislá na mnoha okolnostech:

-        na kvalitě tepelného čerpadla – v parametrech produktu,

-        na obsahu dodaného produktu – dopravě a montáži tepelného čerpadla.

 

Firma Úsporné vytápění s. r. o. poskytuje:

  • 10 let všestranných služeb v oblasti tepelné pohody
  • Veškerá tepelná čerpadla v nabídce vyhovují nejpřísnějším technickým kritériím a disponují potřebnými certifikáty
  • Správná volba jak z hlediska fungování, tak i z hlediska pořizovacích a provozních nákladů
  • přesné a konečné kalkulace 
  • kompletní zakázky pro rodinné domy, rekreační objekty, průmyslové stavby, komerční objekty, školy –  návrh, projekt, realizace zakázky, záruční a pozáruční servis.
  • dlouhodobou péči, serioznost, servisní služby a nadstandardní záruky.
 
Více článků...
Kalendář
<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829