Články o zboží

Články o zboží jsou efektivním nástrojem jak zviditelnit společnost i požadované produkty. Proto využijte této efektivní propagace a pište a zveřejňujte články o zboží.

Nové zboží > Kadeřnictví > Prodlužování vlasů Brno

Prodlužování vlasů Brno

Tags: prodlužování vlasů

Great Lenghts založil David Gold, který vyvinul začátkem devadesátých let systém prodlužování vlasů. Od té doby je společnost světovým výrobcem vlasů určených k prodlužování vlasů a jejich zhušťování. Prvenství na světovém trhu si získali technologií připojování živých vlasů přírodním materiálem.

Samozřejmě se ptáte, jakým způsobem jsou pramínky Great Lengths k Vašim vlasům přidělané. Zatímco jiní používají metod svařování, voskování, vázání, nebo lepení, metoda Great Lengths je založena na mnohem jemnější technice modulování. Místo spoje pramínku s Vašimi vlasy obsahuje řetězec polymeru, který má molekulární strukturu velmi podobnou lidským vlasům. Tento řetězec je aktivován použitím aplikátoru a vytvoří spoj. Tento spoj může být odborně opět rozebrán v našem salonu. Důležité je, že při použití této techniky nejsou Vaše vlasy vůbec poškozeny! Prodlužování vlasů Brno Vám zajistí krásné, dlouhé a husté vlasy.

Jedinečnost prodlužovaných vlasů Great Lenghts spočívá v záruce, která se vztahuje na 100% nezasukování spojů po dobu nošení vlasů a nepoškozování vlastního vlasového vlákna. Great Lenghts jako jediná společnost pracuje na bázi přírodních látek.

V případě prodlužování vlasů neexistuje žádné věkové omezení a nezáleží ani na kvalitě či barvě vlasů. Jediným důležitým kritériem je, aby délka vlasů dosahovala aspoň 10 centimetrů. Vlasy si můžete nechat prodloužit o 20, 30, 40, 50 nebo 70 centimetrů. Po aplikaci systému Great Lehghts mohou být vlasy bezprostředně po aplikaci barvené a melírované. Je možné je natáčet, nevadí jim moře, sauna, sport. Prodlužování vlasů Brno je připraveno na Vaši návštěvu.

Salóny, které používají značku Great Lenghts zaručují po aplikaci systému Great Lenghts klientce: nesukování vlasů, nevypadávání spojů a nepoškození vlastních vlasů. Navštivte nás na stránkách www.prodluzovani-vlasu-brno.cz.

 
Kalendář
<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031