Články o zboží

Články o zboží jsou efektivním nástrojem jak zviditelnit společnost i požadované produkty. Proto využijte této efektivní propagace a pište a zveřejňujte články o zboží.

Nové zboží > Reklama

Reklama

Fotograf, který vidí duši

Tags: Food styling | foto fotoateliér Praha | fotograf Praha | Nikl Petr photographer Prague | Nikl Prague | Nikl Praha | Petr Nikl fotograf Praha | photo | photographers | photography | picture | Reklamní fotografie

Hledáte kvalitního fotografa s dobrým okem? Potřebujte někoho, kdo cítí atmosféru? Chcete spolupracovat s člověkem, se kterým se snadno naladíte na jednu společnou vlnu? Jestliže Vám hlavou problesklo třikrát ANO, pak oblíbený pražský fotograf Petr Nikl je pro Vás tou ideální osobou. Citlivé vidění, dokonalý smysl pro záběr a vnímání detailů posunuje jeho fotografie někam dál, než je jen dobře techniky zvládnutý snímek. Petr Nikl je fotograf, se kterým se navíc velmi dobře spolupracuje a jeho fotografie vždy stojí za to.

 

 

Dobrá fotografie, to je okamžik a nekonečné hodiny dřiny

Zlí jazykové tvrdí, že fotografové obklopeni ženami, jen přijdou, zmáčknou spoušť a mají vystaráno. Ač to tak na první pohled vypadá, opak je pravdou. Na vlastní kůži jsem prožil s Petrem Niklem několik dnů focení a každá jeho fotografie skrývá nekonečné hodiny práce. Petr Nikl disponuje nesporným talentem, který z něj vytváří velmi všestranného fotografa. Má co říci svojí volnou tvorbou, ale i jako reklamní fotograf , který tvoří na základě Vašeho zadání a musí umět naslouchat. Je doma v ateliéru i exteriéru. K jeho celoživotnímu tématu patří lidé a jejich tváře. Umí se dostat hluboko pod povrch a vyzvednout ukryté příběhy. Proto je mu tak blízká reportážní nebo třeba i svatební fotografie. V současnosti se zaměřuje stále více na detaily a specializuje se na fotografie jídla, nápoje, šperky a skleněné objekty.

 

 

Reklamní fotografie nebo volná tvorba

V dnešní době jedno bez druhého již téměř neexistuje. Ač Petr Nikl uspěl jako umělec, má za sebou desítky výstav, kdy vystavoval i v Mecce umělců v Paříži, v současnosti se věnuje i oboru reklamní fotografie. Je příjemné, že za objektivem svého fotoaparátu neustrnul a ke svým fotografiím, jako přidanou hodnotu, nabízí i dovednosti počítačového mága. Své fotografie realizuje včetně počítačových retuší a finálních úprav. Kdo zná Petra Nikla jako citlivého fotografa a obdivuje jeho nezapomenutelné ženské akty, je možná překvapen novými pracemi, kdy nafotil několik těžkotonážních kolekcí - letadla a automobily.

 

 

Jestliže hledáte profesionálního fotografa se širokým záběrem a citlivým okem, kontaktujte Petra Nikla ještě dnes. Uvidíte, že budete spokojeni a na společnou práci se budete vždy těšit. Petr Nikl vidí, co mnozí ani netuší.

 

Jaroslav Kestřánek

 

SEO optimalizace pro vyhledávače od profesionálů

Tags: optimalizace pro vyhledávače | SEO | SEO optimalizace

Zajímá vás internet nejen z pohledu uživatelského, kdy chcete najít relevantní informace, ale také z pohledu toho, kdo chce, aby jeho informace byly k nalezení právě pro ty, kdo je hledají? Pak je pro vás absolutně klíčovou záležitostí SEO optimalizace, neboť bez ní se jen stěží prosadíte na mnohých stranách výsledků vyhledávání na daná klíčová slova v obrovské konkurenci ve vašem oboru. A spoléhat se dnes jen na reklamu osobního doporučení, kterou si lidé mezi sebou předají, pokud váš produkt není opravdu natolik unikátní, že ho nemůže poskytovat nikdo jiný, je opravdu bláhové a jistým začátkem vašeho firemního konce. To, co potřebujete, se jmenuje SEO. Jinými slovy optimalizace pro vyhledávače, aby vyhledávač mohl porovnat a seřadit relevantnost jednotlivých odkazů pro toho, kdo právě zadal určitá klíčová slova a snaží se na internetu najít požadovanou informaci. Podceňovat SEO znamená ignorovat principy vyhledávání na internetu a to je dost nezodpovědné v dnešní době, kdy prakticky většina života se pohybuje v prostředí moderních komunikačních technologiích.

 

Reklama na internetu formou PPC

Tags: PPC | PPC kampaně | PPC reklama

Pokud se zabýváte internetem nejen ze strany uživatelské, kdy pouze hledáte informace nebo výhodné nákupy, jistě jste již slyšeli o pojmu internetový marketing. V rámci něj jste možná také postřehli, co je to PPC a že bez PPC kampaně se budete těžko probojovávat, pokud chcete okamžitě zvýšit návštěvnost svých webových stránek a generovat větší zisky. Znamená to tedy, že máte svůj vlastní obchod, který provozujete na internetu a tím nemyslíme jen e-shop ale obecně libovolné podnikání, o kterém prostě chcete, aby se mezi potenciálními zákazníky vědělo. Pokud však nejste profesionály v oblasti internetového marketingu, rozhodně vám nedoporučujeme, abyste se do přípravy PPC kampaně pouštěli sami, neboť nikdy nedosáhnete stejných výsledků jako odborníci, kteří mají zkušenosti v této oblasti a jsou schopni vám poradit, která PPC reklama pro vás na jakých místech bude funkční a která ne. Raději si tedy zaplaťte odborníky, neboť ve výsledku náklady vůči efektu budou mnohem nižší, než kdybyste se sami snažili metodou pokus - omyl najít optimální řešení.

 

PPC kampaně odborně

Tags: PPC | PPC kampaně | PPC reklama

Pokud jste se vydali cestou podnikání, jistě je vám jasné, že v dnešní době se bez propagace na internetu jen těžko obejdete. Je evidentní, že reálný svět se pomalu ale jistě přesouvá do reality virtuální a rozhodně není výjimkou, že leckterý obchod funguje jen na internetu a kamennou pobočku, kam byste si mohli přijít zboží prohlédnout a vyzkoušet, prostě nemá. A stejně tak jako potřebujete mít kamenný obchod tam, kde jsou lidé a tak, aby byl vidět, aby do něj potenciální zákazníci přišli, stejně tak je to i s prostředím internetu. Proto zvažte, jakou formou se budete propagovat. Za zmínku jistě stojí základní zviditelnění se pomocí PPC a nastavení SEO, abyste byli k nalezení. Samozřejmě je tu mnoho dalšího - vše záleží na konkrétním případu. Někdy si lidé myslí, že si vše zvládnou udělat sami, ale například takové PPC kampaně, aby byly efektivní, se musí opravdu nastavit promyšleným způsobem. Proto je PPC reklama samostatným oborem, na který se specializují pracovníci reklamních agentur zabývajících se internetovým marketingem. Nepodceňujte sílu internetové reklamy, protože na ní prodejní internetový svět stojí a padá.

 

SEO optimalizace pro vyhledávače od odborníků

Tags: optimalizace pro vyhledávače | SEO | SEO optimalizace

Pokud jste se rozhodli svou podnikatelskou činnost rozšířit i v prostředí internetu, určitě jste udělali krok správným směrem. Nebýt totiž dnes vidět i na internetu je pomalou ale jistou cestou k záhubě podnikání. Vytvořit si webovou prezentaci je jistě základním krokem, ale tím dalším je to, aby vaše webová prezentace byla vidět na těch správných místech. Velice důležitá je optimalizace pro vyhledávače, neboť právě vyhledávače jsou důležitým zdrojem přístupů na vaše webové stránky a tedy také vašich potenciálních zákazníků. K tomu, abyste byli na jistá klíčová slova ve vyhledávačích k nalezení na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, slouží SEO optimalizace. Spousta firem, živnostníků a menších podnikatelů spoléhá na to, že jsou schopni si SEO nastavit správně sami, nicméně komplexní SEO optimalizace je relativně složitou záležitostí a byla by jistě škoda, kdyby výsledky nebyly tak dobré, jak by být mohly. Proto má smysl investovat do odborníků na SEO, kteří vám vše nastaví tak, jak je ideální, a vaše investice bude brzy zpět navrácena prostřednictvím uskutečněných objednávek.

 
Více článků...
Kalendář
<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242526272829